50.000 $ Tianjin 2016



İnternet, 50.000 $ Tianjin 2016 söz konusu olduğunda da tükenmez bir bilgi kaynağıdır. 50.000 $ Tianjin 2016 ile ilgili yüzyıllardır insanoğlunun bilgisi ağa döküldü ve dökülmeye devam ediyor ve tam da bu yüzden ona erişmenin bu kadar zor olmasının nedeni bu, çünkü navigasyonun zor veya doğrudan uygulanamaz olabileceği yerler bulabiliriz. Önerimiz, 50.000 $ Tianjin 2016 ile ilgili bir veri denizinde kaza yapmamanız ve tüm bilgelik limanlarına hızlı ve verimli bir şekilde ulaşabilmenizdir.

Gözlerimizi bu hedefe dikerek, 50.000 $ Tianjin 2016 hakkında en güncel ve en iyi açıklanmış bilgileri toplayarak bariz olanın ötesine geçen bir şey yaptık. Ayrıca en iyi kullanıcı deneyimini ve en kısa yükleme süresini sağlayan minimalist ve hoş bir tasarımla okuması keyifli olacak şekilde düzenledik.Sizin her şeyi öğrenme konusunda endişelenmeniz için kolaylaştırdık. 50.000 $ Tianjin 2016 hakkında! Dolayısıyla, amacımıza ulaştığımızı düşünüyorsanız ve 50.000 $ Tianjin 2016 hakkında bilmek istediklerinizi zaten biliyorsanız, bilgi açlığınız yeniden uyandığında sizi bu sakin sapientiatr.com denizlerinde görmekten memnuniyet duyarız.

50.000 $ Tianjin 2016 kadn oldu tenis turnuvas içinde Tianjin . Sert kort turnuvas parçasyd ITF Kadnlar Circuit 2016 ve Mays 22-29, 2016 arasnda gerçekleti.

bekarlar

Tohumlama listesi

Hayr. oyuncu Yuvarlak ulat

01. JaponyaJaponya Hiroko Kuwata Son 16
02. Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti Liu Fangzhou Yar finaller
03. JaponyaJaponya Riko Sawayanagi Son 16
04. Güney KoreGüney Kore Jang Su-jeong Son 16
Hayr. oyuncu Yuvarlak ulat
05. RusyaRusya Anastassija Piwowarowa Çeyrek finaller

06 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti Lu Jingjing Çeyrek finaller

07'si BelarusBelarus Aryna Sabalenka zafer

08. Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri Danielle Lao Çeyrek finaller

Sembollerin açklamas

  • r = emekli
  • d = diskalifiye
  • nerede = gezinme

Sonuçlar

lk tur   Son 16   Çeyrek finaller   Yar finaller   final
1  JaponyaJaponya H. Kuwata 3 üncü 7'si 6                        
Q  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti H. Tang 6 6 4 3 üncü   1  JaponyaJaponya H. Kuwata 3 üncü 6 4.
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti S. Peng 6 6    Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti S. Peng 6 4. 6  
 TaylandTayland P. Plipuech 2 2      Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti S. Peng 4. 2
 RusyaRusya A. Tarasova 6 6   7'si  BelarusBelarus A. Sabalenka 6 6  
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti A. Gai 4. 4.    RusyaRusya A. Tarasova 4. 3 üncü  
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti X. Güne 4. 1   7'si  BelarusBelarus A. Sabalenka 6 6  
7'si  BelarusBelarus A. Sabalenka 6 6     7'si  BelarusBelarus A. Sabalenka 6 0 6
3 üncü  JaponyaJaponya R. Sawayanagi 6 6    Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri L. Albanese 3 üncü 6 2  
Q  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti X. Jiang 1 4.   3 üncü  JaponyaJaponya R. Sawayanagi 3 üncü 3 üncü  
 Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri J. Cako 1 4.    Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri L. Albanese 6 6  
 Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri L. Albanese 6 6      Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri L. Albanese 7'si 6
 AvustralyaAvustralya A. Bai 4. 7'si 4.   8  Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri D. Lao 6 4 4.  
 TaylandTayland N. Lertpitaksinchai 6 5 6    TaylandTayland N. Lertpitaksinchai 6 6 6 0  
 Hong KongHong Kong L. Zhang 3 üncü 1   8  Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri D. Lao 4. 7'si 6  
8  Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri D. Lao 6 6     7'si  BelarusBelarus A. Sabalenka 5 6 6
6  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti J. Lu 7'si 4.    SrbistanSrbistan N. Stojanovi 7'si 3 üncü 1
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti D. Zhao 6 4 0 r   6  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti J. Lu 6 6  
 SlovakyaSlovakya M. Honová 7'si 6    SlovakyaSlovakya M. Honová 3 üncü 0  
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti R. Tian 6 5 4.     6  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti J. Lu 6 4. 3 üncü
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti F. Xun 4. 2    SrbistanSrbistan N. Stojanovi 4. 6 6  
 SrbistanSrbistan N. Stojanovi 6 6    SrbistanSrbistan N. Stojanovi 6 6  
Q  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti Y. Zhang 4. 1   4.  Güney KoreGüney Kore S.-j. Yerk 4. 0  
4.  Güney KoreGüney Kore S.-j. Yerk 6 6      SrbistanSrbistan N. Stojanovi 6 3 üncü 6
5  RusyaRusya A. Piwowarowa 6 6   2  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti F. Liu 4. 6 1  
 RusyaRusya E. Yashina 2 2   5  RusyaRusya A. Piwowarowa 7'si 6  
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti J. Kang 6 1 0    BulgaristanBulgaristan A. Najdenova 5 4.  
 BulgaristanBulgaristan A. Najdenova 2 6 6     5  RusyaRusya A. Piwowarowa 4. 0 r
Q  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti J. Chen 6 7'si   2  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti F. Liu 6 1  
tuvalet  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti J. Lu 3 üncü 5   Q  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti J. Chen 1 4.  
 ÖzbekistanÖzbekistan O. Omonmurodova 0 0   2  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti F. Liu 6 6  
2  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti F. Liu 6 6    

Çift

Tohumlama listesi

Hayr. eletirme Yuvarlak ulat

01. TaylandTayland Nicha Lertpitaksinchai Peangtarn Plipuech
TaylandTayland 
Çeyrek finaller
02. Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti Tian Ran You Xiaodi
Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
Yar finaller
03. JaponyaJaponya Hiroko Kuwata Riko Sawayanagi
JaponyaJaponya 
Yar finaller
04. Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri Jacqueline Cako Danielle Lao
Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri 
Çeyrek finaller

Sembollerin açklamas

  • r = emekli
  • d = diskalifiye
  • nerede = gezinme

Sonuçlar

lk tur   Çeyrek finaller   Yar finaller   final
1  TaylandTayland N. Lertpitaksinchai P. Plipuech
 TaylandTayland 
6 7'si        
 SlovakyaSlovakya M. Honová A. Tarasova
 RusyaRusya 
4. 5     1  TaylandTayland N. Lertpitaksinchai P. Plipuech
 TaylandTayland 
3 üncü 4.  
tuvalet  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti J. Kang F. Liu
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
4. 2    Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti W. Liu J. Lu
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
6 6  
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti W. Liu J. Lu
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
6 6        Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti W. Liu J. Lu
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
6 7'si  
3 üncü  JaponyaJaponya H. Kuwata R. Sawayanagi
 JaponyaJaponya 
6 2 [10]     3 üncü  JaponyaJaponya H. Kuwata R. Sawayanagi
 JaponyaJaponya 
4. 5  
 BulgaristanBulgaristan A. Najdenova A. Sabalenka
 BelarusBelarus 
4. 6 [4]     3 üncü  JaponyaJaponya H. Kuwata R. Sawayanagi
 JaponyaJaponya 
4. 6 [10]  
 Güney KoreGüney Kore Hayr. Kim Q. Ye
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
6 6    Güney KoreGüney Kore Hayr. Kim Q. Ye
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
6 0 [6]  
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti J. Chen D. Zhao
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
3 üncü 2        Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti W. Liu J. Lu
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
6 0 [4]
tuvalet  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti Y. Li Y. Wang
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
6 5 [10]     tuvalet  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti Y. Li Y. Wang
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
1 6 [10]
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti F. Xun Y. Zhang
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
3 üncü 7'si [7]     tuvalet  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti Y. Li Y. Wang
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
4. 6 [10]    
 MeksikaMeksika S. Leon J. Wacnik
 Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri 
2 4.   4.  Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri J. Cako D. Lao
 Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri 
6 4. [2]  
4.  Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri J. Cako D. Lao
 Amerika Birleik DevletleriAmerika Birleik Devletleri 
6 6       tuvalet  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti Y. Li Y. Wang
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
w. Ö.
 RusyaRusya A. Piwowarowa N. Stojanovi
 SrbistanSrbistan 
6 7'si     2  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti R. Tian X. Siz
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
 
 ÖzbekistanÖzbekistan O. Omonmurodova L. Zhang
 Hong KongHong Kong 
4. 6 6      RusyaRusya A. Piwowarowa N. Stojanovi
 SrbistanSrbistan 
6 5 7'si [8]  
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti Y. Sheng E. Yashina
 RusyaRusya 
2 3 üncü   2  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti R. Tian X. Siz
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
7'si 5 [10]  
2  Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti R. Tian X. Siz
 Çin Halk CumhuriyetiÇin Halk Cumhuriyeti 
6 6    

Web balantlar ve kaynaklar

Opiniones de nuestros usuarios

Ilham Kahraman

50.000 $ Tianjin 2016 ile ilgili bu makale dikkatimi çekti, kelimelerin ne kadar iyi ölçüldüğünü merak ediyorum, sanki...zarif.

Mehdi Keskin

Değişken hakkında zaten her şeyi bildiğimi sanıyordum, ancak bu makalede iyi olduğunu düşündüğüm bazı ayrıntıların o kadar iyi olmadığını doğruladım. Bilgi için teşekkürler.

Nadir Aydemir

Benim gibi 50.000 $ Tianjin 2016 hakkında bilgi arayanlar için bu çok iyi bir seçenek.